parallax background

Gminny Ośrodek Sportu w Pawłowicach

 

Nowa strefa saun w Pawłowicach!

Serdecznie zapraszamy do Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach przy ulicy Sportowej 14. W budynku krytej pływalni Wodny Raj znajduje się całkowicie nowa strefa saun. Znajdziecie tam cztery rodzaje saun: sauną fińską, saunę ziołową (mokrą), łaźnię parową oraz saunę infrared połączoną z tężnią solankową.

Między seansami saunowymi wypocząć można w strefie relaksu na wygodnych leżakach. Do dyspozycji gości jest taras zewnętrzny. Na etapie projektowania pomyślano także o źródełku z wodą, aby saunowicze mogli uzupełnić utracone w saunie płyny.

Warto podkreślić, że strefa saun posiada niezależną od basenu szatnię z zamykanymi na chip szafkami oraz trzy zamykane przebieralnie. W bezpośrednim sąsiedztwie saun znajdują się cztery zamykane kabiny prysznicowe. Dla koneserów przygotowano również wiadro bosmana.

 

28 maja 2021 r. miało miejsce oficjalne otwarcie strefy saun. Niedługo potem zaczęliśmy organizować regularnie seanse saunowe.

Aktualnie w obiekcie prowadzone są cykliczne wydarzenia saunowe:

  • Seanse saunowe dla wszystkich w każdy wtorek - 3 seanse saunowe w saunie fińskiej o godzinie 18:00, 19:00 i 20:00
  • Seanse saunowe dla wszystkich w każdy piątek - minimum 4 seanse saunowe w saunie fińskiej o godzinie 18:15, 19:00, 19:45 i 20:30 oraz opcjonany seans bonusowy!
  • Kobiece czwartki w strefie saun - w każdy pierwszy czwartek miesiąca strefa saun dostępna jest wyłącznie dla kobiet. W tym dniu seanse saunowe prowadzone są przez Saunamistrzynię Agnieszkę o godzinie 18:00, 19:00 i 20:00
  • W pierwszą niedzielę miesiąca od godziny 11:00 do 13:00 zapraszamy rodziny z dziećmi na rodzinne saunowanie.

Aby być na bieżąco zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych!

www.gos.pawlowice.pl/sauna

Pawłowice, ul. Sportowa 14