parallax background

Strony, które warto odwiedzić

 

Polskie Towarzystwo Saunowe


Polskie Towarzystwo Saunowe działa od 10 maja 2014 roku i zrzesza grupę osób, które za cel obrały sobie propagowanie kultury i zasad poprawnego saunowania. Istotnym zadaniem jest także integrowanie saunowiczów oraz saunamistrzów. Na stronie PTS znajdziesz cenne wskazówki odnośnie saunowania, a także dowiesz się o zbliżających się wydarzeniach saunowych.

Otwórz polecaną stronę

W saunie


Portal W saunie powstał 15 listopada 2016 roku. Znajdziesz tam porady dotyczące saunowania, przeczytasz relacje z wydarzeń saunowych oraz dowiesz się, które saunaria są godne polecenia. Strona dedykowana jest przede wszystkim paniom, lecz panowie stanowią dość duży procent czytelników i z pewnością każdy znajdzie tu wartościowe materiały związane z branżą wellness.

Otwórz polecaną stronę

Bassau


Bassau to producent chemii basenowej i saunowej oraz sponsor wielu wydarzeń saunowych. W sklepie online możecie znaleźć niezbędne akcesoria do saunowania, wyposażenie saun oraz narzędzia pracy saunamistrzów.

Otwórz polecaną stronę

Damian Parol


Damian Parol w jednej ze swych publikacji tłumaczy, czy sauna jest zdrowa. Artykuł ten został bardzo dobrze przyjęty w środowisku saunowiczów i saunamistrzów i dlatego zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Otwórz polecaną stronę

Stara bania


Sam autor określa swoją stronę w następujący sposób:
Bania to od ponad 10 lat moje, a raczej nasze hobby. Strona powstała w celu szerzenia idei baniowania w Polsce. Informacje na niej zawarte pochodzą ze stron rosyjskojęzycznych oraz z własnych doświadczeń.

Otwórz polecaną stronę

Strefa saun


To nowa strona umożliwiająca jej użytkownikom ocenianie odwiedzonych obiektów saunowych.

Otwórz polecaną stronę