kontakt@saunujemy.pl


W przypadku braku odpowiedzi w ciągu kilku dni, może to oznaczać problemy techniczne. Prosimy o ponowne przysłanie wiadomości.

Jesteś właścicielem saunarium, obiektu wellness lub masz coś wspólnego z tą branżą? Chcesz nawiązać z nami współpracę lub zamieścić u nas reklamę?

Jeśli tak, to napisz do nas maila. Bardzo chętnie zamieścimy informację o Twojej działalności na naszej stronie. Powodem, dla którego powstała ta strona jest chęć propagowania kultury saunowania w całej Polsce. Jeśli zatem Twój profil działalności zbiega się z ideą tego portalu, nie zwlekaj i wypełnij powyższy formularz kontaktowy.

Chcesz zorganizować oryginalną imprezę firmową, urodzinową lub inną? Masz dość nudnych, sztampowych przyjęć w lokalach? Przenieś imprezę do sauny!

Wynajmij ośrodek saunowy lub jego część (np. jedną lub dwie sauny), skontaktuj się z nami w sprawie wynajęcia saunamistrza, który specjalnie dla Twoich gości przeprowadzi seanse saunowe, a przekonasz się, że przyjęcia będą miały zupełnie inny, równie ciekawy charakter. Twoi goście będą zaskoczeni!

Dojeżdżamy w określonym obrębie w województwach: Śląskim, Małopolskim, Opolskim. Napisz do nas wiadomość, aby uzgodnić termin i miejsce.

Jeżeli chcesz pomóc nam promować poprawne saunowanie oraz popierasz ideę seansów saunowych w Polsce albo często korzystasz ze strony Saunujemy.pl będziemy bardzo wdzięczni jeśli wspomożesz nas w promowaniu tej strony. Poniżej możesz pobrać pliki z naszym logo oraz inne materiały do publikacji w sieci oraz w formie drukowanej.

Logo w pełnym rozmiarze (1000 x 302 px) - LOGO